Connection failed: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'utf8_polish_ci' at line 1 PRUDENT - Instalacje elektryczne, instalacje oświetlenia LED, alarmy, anteny, domofony montaż Rybnik, Żory, Wodzisław

O FIRMIE

Firma PRUDENT istniejąca od 1997 roku prowadzi działalność w zakresie montażu i konserwacji instalacji domofonowych, elektrycznych, telewizji kablowej, telewizji satelitarnej i naziemnej oraz modernizacji instalacji elektrycznych na instalacje ledowe. Od 2006 roku zajmujemy się również badaniem szczelności instalacji gazowych wraz z usuwaniem jej ewentualnych nieszczelności.

W dniu dzisiejszym proponowane przez nas rozwiązania funkcjonują na terenie całego województwa Śląskiego. Wśród naszych klientów: Spółdzielnie Mieszkaniowe, Zakłady Gospodarki Komunalnej, administratorzy prywatni, TBS-y oraz Wojskowe Agencje Mieszkaniowe. Duże doświadczenie w połączeniu z fachowością naszych pracowników, pozwala nam na szybki i profesjonalny montaż wszystkich rodzajów instalacji oraz wysokiej klasy serwis i konserwację.

Bogate możliwości produktów z których korzystamy oraz ukierunkowanie na potrzeby klienta sprawiają, że użytkownicy naszych instalacji (mieszkańcy) są w pełni usatysfakcjonowani, a właściciele zasobów mieszkaniowych i administratorzy wystawiają nam jak najlepsze referencje i polecają nas innym branżowym firmom.

O naszej wysokiej pozycji na rynku zadecydował jasno postawiony cel: dostosowanie oferty do potrzeb klientów, wybieganie naprzeciw tym potrzebom z nowatorskimi propozycjami i rozwiązaniami, a przede wszystkim jakość naszych usług. Rozbudowana sieć serwisowa sprawia, że w razie ewentualnej usterki, nasi pracownicy błyskawicznie pojawiają się na miejscu, by służyć klientom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, opartemu na wieloletniej pracy z mieszkańcami i administratorami potrafimy doskonale przewidzieć zapotrzebowanie nie rynku i wyjść mu na naprzeciw. Zatrudniamy profesjonalnych i twórczych pracowników, nastawionych na podnoszenie własnych kwalifikacji. Dzięki temu rodzą się nowe pomysły...


TEL: 796-387-223

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły
lub przejdź do formularza kontaktowego
< <